0 +
Produktů

Tempus Design Collection

Tempus Collection je kolekce vysoce kvalitního ale dostupného vybavení interiéru, pečlivě sestavená zkušenými architekty ze studia Tempus Design.

Při realizacích interiérů jsme naráželi na problém s výběrem vybavení, které neodpovídalo našim potřebám. Vlastně je to pokaždé stejné: najít to, co opravdu chcete, stojí v lepším případě spousty času a námahy, a v tom horším to vůbec nenajdete, protože v daném designu vám třeba nesedí barva nebo materiál, a tak jste nuceni dělat kompromisy. A tak jsme společně s našimi nejlepšími dodavateli vyvinuli řadu interiérového vybavení, za které ručíme, a které si zároveň můžete maximálně individuálně definovat. Spojili jsme tak hotové produkty nadčasového designu se zakázkovou výrobou.

Pro židle a křesla vyráběné na zakázku jsme předvybrali ty nejkrásnější materiály a barvy. Vlajkovou lodí kolekce je naše na míru vyráběná modulární sedačka New York, která nabízí nepřeberně možností pro opravdu individuální styl a umístění v interiéru.

Naši architekti do této kolekce vybrali i specifické prvky interiéru, jako jsou dřevěné interiérové lamely – akumely, nebo designové betonové stěrky v exkluzivních odstínech, vytvořených speciálně pro Tempus Design Collection. Ty mají moc velmi jednoduše proměnit každý interiér v neobyčejný. Proces tvorby těchto speciálních odstínů obnášel několik měsíců vzorkování a neustálého ladění barev k dokonalosti – a to je hodnota, kterou naší kolekcí nabízíme. Nedocenitelné odborné zkušenosti našich architektů zhmotněné ve finálním produktu, u kterého víte, že nešlápnete vedle.

Tempus Design Collection se pyšní i speciální spoluprací s italskými designéry. Spolupracujeme se značkou Dall’Agnese se 70letou tradicí v oblasti dokonale elegantního designu. A je to právě pověstný italský smysl pro krásu a styl, který se naší kolekcí nese. Ovšem jde o luxus moderního života. Ten spočívá ve vyspělých výrobních technologiích, tvarové jednoduchosti a ušlechtilých přírodních materiálech. Design vás totiž nemá rušit, obtěžovat, ani trápit, ale vytvářet příjemný prostor pro život.

Tempus Design Kitchen

KUCHYNĚ BY TEMPUS DESIGN

Tempus Design Collection

Vítejte v Tempus Design Collection, vašem zdroji inspirace pro krásné a unikátní doplňky do interiéru. Naše kolekce je výsledkem vášně pro umění, design a kvalitu. Chceme, aby vaše prostory byly výjimečné, plné elegance a vkusu, a naši kurátoři pečlivě vybírají každý architekti do naší nabídky.

V naší kolekci naleznete široký výběr dekorací, které dokážou proměnit jakýkoli prostor na místo plné krásy a harmonie. Jsou to ty detaily, které dávají vašemu domovu jedinečný charakter a vykreslují vaši osobní estetiku.

Naše doplňky do interiéru jsou vyrobeny s láskou ke kvalitě a designu. Každý kus nese v sobě špetku uměleckého ducha a jedinečnosti. Jsme hrdi na to, že můžeme nabídnout nádherné dekorace, které zahrnují vše, od originálního uměleckého díla po praktické a funkční kousky.

Nezáleží na tom, jestli se věnujete designu interiéru profesionálně, nebo hledáte to správné doplnění pro váš domov. Naše kolekce vám nabízí širokou paletu možností. Procházejte naší nabídkou a najděte ten správný kousek, který povýší váš interiér na novou úroveň elegance a vkusu.

U nás najdete umění a design spojené dohromady, abyste mohli vytvořit prostor, který je skutečně váš vlastní. Nechte naše doplňky oživit váš interiér a vydechnout nový život do vašeho domova. S Tempus Design Collection můžete dosáhnout krásy, která vás bude inspirovat každý den.