TEMPUS DESIGN

Vytvoříme domov, kde budete sami sebou

Tempus Design se od svého vzniku rozrostl ve velkou rodinu kreativních a inovativních architektů a designérů. 

Věříme, že ty nejlepší návrhy jsou výsledkem dialogu a důvěry mezi designérem a klientem. Snažíme se vždy vyjít vstříc potřebám klientů a zakládáme si na přátelských vztazích, to vše jde ruku v ruce. Naše kancelář pro Vás bude místem, kde se setkává profesionální přístup, smysl pro cit a obrovská dávka vášně pro to, co děláme. Společně pak uskutečníme Váš sen. Sen o bydlení pro Vás samotné, pro rodinu. Chceme, abyste se u nás cítili příjemně a naše spolupráce pro vás byla co nejpřínosnější.

Patříme ke skupině firem pod značkou Tempus, kde jsme připraveni Vám, našim klientům, nabídnout skutečně komplexní služby, od prvního návrhu, přes stavební úpravy, vybavení interiéru, až po služby realitní kanceláře, to vše pod jednou střechou. I proto jsme v červenci 2021 pro naše klienty, obchodní partnery a developery otevřeli nový designový showroom na Chodově na adrese V Parku 6, 148 00 Praha 11-Chodov, kde jsou pro Vás připraveni naši architekti, kteří Vám rádi pomohou s řešením Vašich interiérů. Zároveň Vám zde rádi představíme naši vlastní řadu nábytku a bytových doplňků Tempus Design Collection.

TEMPUS DESIGN
Interior design

Zakladatelka Tempus Design

Design, architektura a umění jsou mou vášní už od nepaměti. Proto jsem se rozhodla vytvořit Tempus Design, architektonickou kancelář, která přináší originální a jedinečná řešení šitá na míru každému z vás. Místo, kde je skvělá atmosféra, výjimeční odborníci, talentovaní a úžasní lidé.

Naše filozofie je jednoduchá – naslouchat, pochopit a tvořit. U nás vám nikdo nebude nic vnucovat, u nás jste středobodem vy. Každý z vás je pro nás jedinečný, a tak ke každému projektu přistupujeme s maximálním respektem k vašim přáním a potřebám. Nejde nám o to, abychom za každou cenu uplatnili nejnovější trendy nebo naši stylovou preferenci, ale o to, abychom společně našli ten správný design, který bude zrcadlit vaši osobnost a splňovat všechny vaše sny.

Naším hlavním cílem je, abyste se ve svém prostoru cítili opravdu příjemně. Proto se snažíme každému projektu věnovat maximum péče, kreativity a odbornosti. Věříme, že každý prostor může být krásný a jedinečný, pokud je tvořen srdcem.

Jsme tady pro vás a vaše spokojenost nás koná šťastnými a motivuje nás k další práci.