Tempus Design

TEMPUS DESIGN

Vytvoříme domov, kde budete sami sebou

Tempus Design se od svého vzniku rozrostl ve velkou rodinu kreativních a inovativních architektů a designérů. 

Věříme, že ty nejlepší návrhy jsou výsledkem dialogu a důvěry mezi designérem a klientem. Snažíme se vždy vyjít vstříc potřebám klientů a zakládáme si na přátelských vztazích, to vše jde ruku v ruce. Naše kancelář pro Vás bude místem, kde se setkává profesionální přístup, smysl pro cit a obrovská dávka vášně pro to, co děláme. Společně pak uskutečníme Váš sen. Sen o bydlení pro Vás samotné, pro rodinu. Chceme, abyste se u nás cítili příjemně a naše spolupráce pro vás byla co nejpřínosnější.

Patříme ke skupině firem pod značkou Tempus, kde jsme připraveni Vám, našim klientům, nabídnout skutečně komplexní služby, od prvního návrhu, přes stavební úpravy, vybavení interiéru, až po služby realitní kanceláře, to vše pod jednou střechou. I proto jsme v červenci 2021 pro naše klienty, obchodní partnery a developery otevřeli nový designový showroom na Chodově na adrese V Parku 6, 148 00 Praha 11-Chodov, kde jsou pro Vás připraveni naši architekti, kteří Vám rádi pomohou s řešením Vašich interiérů. Zároveň Vám zde rádi představíme naši vlastní řadu nábytku a bytových doplňků Tempus Design Collection.

TEMPUS DESIGN
Interior design

Zakladatelka Tempus Design


Od dětství jsem byla fascinována dokonalostí. Je to vášeň, posedlost ale nevzniká sama od sebe, vzniká v srdci. Vyžaduje talent, zkušenosti, spoustu času a také tvrdé práce. Jen ti nejlepší klenotníci dovedou zasadit diamant tak, aby šperk byl dokonalý originál. To pro mě bylo vždy inspirací v mé práci. Pouze pokud se spojím s těmi nejlepšími architekty a designéry, budu moci nabízet to nejlepší.

Mnohaletá zkušenost s developmentem, láska, nadšení 
pro architekturu a umění, sledování nejmodernějších trendů, práce s těmi nejuznávanějšími odborníky, to vše dohromady už dávno není mé zaměstnání. Je to můj život, od kterého jsem vždy chtěla něco víc. Tak jako Vy. Nenechte se ničím omezovat, sami si zvolte, jaký je Váš styl, jaké jsou potřeby i představy. Sdělte nám je. Kolik potřebujete místa pro Vaši rodinu, kolik na práci a kolik na zábavu.
Pamatujte, že žádné hranice neexistují a nic není problém. Na konci to totiž nebude jen dům nebo byt. Bude to originál, který jinde nenajdete, bude to domov,

bude to Váš splněný sen…

A sny jsou tu pro Vás, a nejen to, plní se.